Міжнародні пасажирські перевезення

Міжнародні автобусні перевезення

ТОВ «фірма «Ікарус» організовує міжнародні автобусні перевезення комфортабельним, надійним транспортом:

  • автобуси підвищеного комфорту: 1- та 2-поверхові;
  • м’які розкладні сидіння, кондиціонер, індивідуальне освітлення, сучасні аудіо- і відеосистема, мікрофон;
  • водії з багаторічним стажем далеких поїздок за кордон;
  • індивідуальний графік, можливість як денних, так і нічних переїздів.

Подивитися автопарк

Міжнародні пасажирські перевезення в Європу – доступно і зручно

У нас ви можете замовити транспортне обслуговування для туристичних подорожей, ділових поїздок, поїздок на змагання, конкурсів і т.д. за кордон. У нашому автопарку є комфортабельні пасажирські автобуси, що відповідають стандартам і вимогам міжнародного класу. Перед виходом в рейс всі вони проходять ретельний технічний огляд, що повністю виключає поломки в дорозі. Всі пасажири міжнародних автобусних перевезень застраховані.

Пасажирські перевезення в Європу для організацій

ТОВ «фірма« Ікарус »здійснює міжнародні пасажирські автобусні перевезення по Європі, країнах СНД, Росії як для організацій, так і для приватних клієнтів. Наш обслуговуючий персонал уважно ставиться до прохань, побажань і переваг пасажирів. Досвідчені водії підтверджують свій високий професійний рівень, забезпечуючи безпеку, спокій і комфорт під час поїздки. Наші водії мають великий стаж роботи в міжнародному транспортному сервісі, добре знають міжнародні маршрути.

Щоб дізнатися більше про міжнародні пасажирські перевезення, вам потрібно зв’язатися з нами по вказаними контактними даними . Ми дамо вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять пасажирів питання, запропонуємо оптимальний маршрут і обговоримо вартість наших послуг. Всі ваші побажання по можливості будуть максимально задоволені.

Автобусні міжнародні перевезення туристів

Європейські країни користуються великою популярністю у туристів. В першу чергу їх приваблює безліч пам’яток, красива природа. Крім того, міжнародні пасажирські перевезення (Європа) затребувані для різних комерційних цілей. Це може бути діловий візит до зарубіжних партнерів, поїздка на семінар, конференцію і т.п. Міжнародні пасажирські автобуси, оснащені всіма можливими зручностями: телевізорами, кондиціонерами, туалетом і баром. Так само, міжнародні пасажирські автобуси можна сміливо назвати самим доступним способом дістатися до Європи.

Ми пропонуємо міжнародні пасажирські перевезення по Європі за найвигіднішими розцінками, гарантуючи при цьому пасажирам високий рівень комфорту і безпеки. До переваг нашої фірми також відноситься пунктуальність, індивідуальний підхід і першокласний сервіс. Якщо ви хочете, щоб ваша поїздка пройшла гладко, звертайтеся до нас!

Замовити автобус

Намічається групова поїздка, ексурсія, корпоратив, весілля або інше свято? Хочете знайти автобус для корпоративної доставки співробітників? Вам необхідно перевезти велику групу людей? «Фірма Ікарус» допоможе підібрати потрібний Вам автобус з нашого великого автопарку.