Наші партнери

ТОВ «Фірма «Ікарус» співпрацює з організаціями, турфірмами і приватними особами. Ми виконуємо транспортне обслуговування корпоративів, екскурсій, урочистих подій, туристичних поїздок, поїздок на семінари, конференції, змагання і т.п. Також наша компанія надає автобуси з водієм в якості службового транспорту.

Подивитися автопарк

Партнерами фірми «Ікарус» є автовокзали. Ми виконуємо рейси по Україні та Росії. Крім того, наша компанія здійснює пасажирські перевезення по Європі та країнам СНД. Якщо вам необхідно організувати поїздку групи людей швидко і за розумні гроші, звертайтеся до нас! До ваших послуг досвідчені професійні водії і сучасні комфортабельні автобуси.

Наша компанія пропонує прозорі умови співпраці і завжди чітко виконує свої зобов’язання. Ми гарантуємо, що транспорт буде поданий без запізнень, в чудовому технічному стані. У салоні автобусів завжди чисто, є все необхідне для комфортного і безпечного подорожі. Наші водії ввічливі і уважні до пасажирів. Замовляючи у нас автобус, ви можете бути впевнені, що поїздка пройде гладко і без «пригод».

Турфірмам і організаціям ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці. Щоб стати партнером нашої компанії, зв’яжіться з нами по e-mail або по одному з вказаних телефонів. Готові обговорити з вами різні варіанти співпраці!

Замовити автобус

Намічається групова поїздка, ексурсія, корпоратив, весілля або інше свято? Хочете знайти автобус для корпоративної доставки співробітників? Вам необхідно перевезти велику групу людей? «Фірма Ікарус» допоможе підібрати потрібний Вам автобус з нашого великого автопарку.