Пасажирські перевезення по Україні

Подивитися автопарк

Автобусні пасажирські перевезення по Україні

ТОВ «фірма «Ікарус» виконує пасажирські перевезення автобусами єврокласу. Вони оснащені всім необхідним для комфортної і безпечної поїздки. М’які крісла, що розкладаються, кондиціонер, міні-кухня, об’ємні багажні відділення – все це зробить вашу подорож приємною. Також наші автобуси укомплектовані сучасними аудіо- та відеосистемами, мікрофоном для проведення екскурсій. За переглядом цікавого фільму час в дорозі пролетить непомітно! Ми подаємо чистий, абсолютно справний транспорт. Перед кожною поїздкою всі автобуси проходять технічний огляд, що виключає ймовірність поломок в дорозі. Пасажирські перевезення здійснюються професійними водіями з великим стажем роботи в даній сфері. Вони відмінно знають всі маршрути, завжди ввічливі і пунктуальні. Високий рівень сервісу вам гарантовано!

Замовлення автобуса

Якщо вам необхідні пасажирські перевезення автобусом, зв’яжіться з нами за вказаними контактними даними. Ми обговоримо з вами всі деталі нашої співпраці, запропонуємо оптимальний маршрут і прорахуємо точну вартість. З ТОВ «Фірма «Ікарус» ваші можливості для подорожей практично безмежні!

Пасажирські перевезення для організації відпочинку та екскурсій

Ви можете самі вибрати маршрут, включивши в нього найцікавіші для вас місця. Наприклад, влітку великою популярністю користуються поїздки на Кримський півострів. У розпал відпусток дістатися сюди рейсовим автобусом або поїздом буває важко. Пасажирські перевезення (Україна) дозволяють швидко вирішити проблему з транспортом. Замовивши автобус, всі питання щодо купівлі квитків на потрібну дату відпадають самі собою. Наша компанія забезпечить вас транспортом для поїздки в будь-яке місто України. Також ми виконуємо автобусні пасажирські перевезення з комплексним екскурсійним обслуговуванням. Цікава програма, комфортабельний транспорт, професійні гіди, демократичні ціни – тільки позитивні емоції і враження.

Замовити автобус

Намічається групова поїздка, ексурсія, корпоратив, весілля або інше свято? Хочете знайти автобус для корпоративної доставки співробітників? Вам необхідно перевезти велику групу людей? «Фірма Ікарус» допоможе підібрати потрібний Вам автобус з нашого великого автопарку.